Čtyři čokoládové tabulky

540,00 

Degustační mix čtyř druhů čokolády ve formě tabulek. Mix obsahuje: tabulka mléčné čokolády 40%, tabulka hořké čokolády 72%, tabulka mléčná 40% a nebo hořká 72% s mandlemi, tabulka mléčná 40% a nebo hořká 72% s lískovými oříšky

Složení:

Mléčná čokoláda 40% (Kakaová hmota – 60 % kakaové máslo, 40 % sušiny, cukr třtinový, sušené mléko, sójový lecitin), Hořká čokoláda 72% (Kakaová hmota – 60 % kakaové máslo, 40 % sušiny, cukr třtinový, sójový lecitin), mandle, lískové oříšky.

Kategorie:

Popis

Rádi byste někoho obdarovali kvalitní čokoládou a nejste si jistí, jestli preferuje mléčnou, hořkou, s oříšky či bez oříšků? Anebo chcete čokoládu pro sebe, ale neumíte se jednoduše rozhodnout pro jednu variantu? Přesně pro vás je určen náš čokoládový tabulkový mix složený z nejoblíbenějších druhů čokolád, se kterým nešlápnete vedle. Naservírujeme vám hned dva druhy čokolády a dva ořechové posypy. Samozřejmostí je použití pravé čokolády s vysokým podílem kakaového másla a výběr kvalitních ořechů pro váš maximální a ničím nerušený čokoládový požitek.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Čtyři čokoládové tabulky”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *